Sven Westergaard
Stifter og Partner, Registreret revisor, Cand.merc.aud.
Har arbejdet som revisor siden 1980
Mobil: 4095 8501
Mail: Sven.Westergaard@dk.gt.com

Morten Skovbjerg Kristiansen
Partner, Statsautoriseret revisor, Cand.merc.aud.
Har arbejdet med revision og regnskab siden 1995
Direkte tlf. 4618 9118
Mobil: 2170 9118
Mail: Morten.Kristiansen@dk.gt.com

Martin S. Haaning
Partner, Statsautoriseret revisor, Cand.merc.aud.

Direkte tlf. 3527 5188
Mobil: 4064 7811
Mail: Martin.Haaning@dk.gt.com

Alexander Bredahl Andersen
Revisor, HD-R
Har arbejdet som revisor siden 2014
Direkte tlf. 4618 9122
Mobil: 2757 4578
Mail: Alexander.Andersen@dk.gt.com

Anne Dorte Hansen
Bogholder og revisorassistent
Har arbejdet med bogholderi og regnskab siden 1984
Direkte: 4618 9100
Mail: Dorte.Hansen@dk.gt.com

Else Hansen
Revisor, Merkonom i regnskab og skat
Har arbejdet som revisor siden 1976
Direkte: 4618 9108
Mail: Else.Hansen@dk.gt.com

Charlotte Holmen
Revisor
Har arbejdet som revisor siden 1990
Direkte tlf. 3527 5096
Mail: Charlotte.Holmen@dk.gt.com

Anders Kirkeskov Jensen
Revisor, Merkonom (mangler hovedopgave)
Har arbejdet som revisor siden 2002
Direkte tlf. 4618 9105
Mobil: 6048 2660
Mail: Anders.Jensen@dk.gt.com

Maibritt Hebda Johansen
Revisor, HD-R
Har arbejdet som revisor siden 1983
Direkte tlf. 4618 9115
Mobil 2142 4484
Mail: Maibritt.Johansen@dk.gt.com

Christina Kristiansen
Registreret revisor, HD-R
Har arbejdet som revisor siden 1990
Direkte tlf. 4618 9117
Mail: Christina.Kristiansen@dk.gt.com

Connie Oppenheim
Registreret revisor, HD-R, med overbygningsuddannelsen
Har arbejdet som revisor siden 1993
Direkte tlf. 4618 9109
Mobil 4252 9252
Mail: Connie.Oppenheim@dk.gt.com

Dorte Petersen
Bogholder og revisorassistent
Har arbejdet med bogholderi og regnskab siden 1996
Direkte tlf. 4618 9114
Mail: Dorte.Petersen@dk.gt.com

Micki Petersen
Revisor, Cand.merc.aud.
Har arbejdet som revisor siden 1996
Direkte tlf. 4618 9106
Mail: Micki.Petersen@dk.gt.com

Dorthe Skjærris Prosberg
Revisor, HD-R
Har arbejdet som revisor siden 1997
Direkte tlf. 4618 9116
Mail: Dorthe.Prosberg@dk.gt.com

Pia Rasmussen
Revisor, de 4 hovedfag på Cand.merc.aud.
Har arbejdet med revision og regnskab siden 1996
Direkte tlf. 4618 9110
Mail: Pia.Rasmussen@dk.gt.com

Pia Schwartzkopf
Revisorassistent
Har arbejdet med bogholderi og regnskab siden 1996
Direkte tlf. 4618 9111
Mail: Pia.Schwartzkopf@dk.gt.com

Christian Svejstrup
Revisor, Cand.merc.aud
Har arbejdet som revisor siden 2011
Direkte tlf. 3527 5069
Mail: Christian.Svejstrup@dk.gt.com

Jesper Roland Sørensen
Revisor
Har arbejdet som revisor siden 2019
Direkte tlf. 3527 5074
Mail: Jesper.Sorensen@dk.gt.com

Anja Raff Tøttrup
Revisor, stud. HD-R, 2. del
Har arbejdet som revisor siden 2009
Direkte tlf. 4618 9113
Mail: Anja.Tottrup@dk.gt.com